Шановні батьки та учні!

Ми проводимо опитування, аби оцінити якість освітньої діяльності і управлінських процесів у закладі освіти. Ваша участь важлива, адже ви ліпше знаєте свою дитину й те, наскільки їй добре в закладі освіти. Результати опитування використовуватимемо в узагальненому вигляді. Коли відповідатимете на запитання, обирайте один варіант відповіді, якщо у формулюванні не вказано інше.

Анкета для батьків

Якість освітньої діяльності і управлінських процесів у закладі освіти

Анкети для учнів

1. Безпека в Інтернеті

2. Булінг та його прояви в підлітковому віці

3. Оціни освітнє середовище закладу освіти

4. Оціни педагогічну діяльність в закладі освіти

Згідно з наказом департаменту охорони здоров'я та департаменту освіти і науки від 01.07.2019 №612 –адм/183, діти, які не щеплені згідно з Календарем щеплень, НЕ МОЖУТЬ бути допущені до навчання.

Що необхідно зробити?

• Терміново звернутись до свого сімейного лікаря та отримати направлення на щеплення.

• Якщо дитині не можна робити щеплення через певне захворювання — у школу потрібно надати довідку ЛКК про відвід за медичними показами.

• Довідка, у якій вказано, що щеплення не зроблене через відмову батьків, НЕ ДОЗВОЛЯЄ відвідувати навчальний заклад.

• Довідка має бути надана у навчальний заклад до 28.08.2019 року ВКЛЮЧНО, інакше Ваша дитина буде НЕ ДОПУЩЕНА до освітнього процесу. Це стосується усіх, без виключення, учнів школи.

• Зверніть увагу на щеплення проти кору! Сьогодні в Україні це питання стоїть гостро, тому має бути приорітетним для батьків, чиї діти не отримали щеплення КПК.

• Просимо про репост та допомогу в поширенні інформації серед знайомих та друзів.

НЕХАЙ ДІТКИ ТА ВАШІ РОДИНИ БУДУТЬ ЗДОРОВІ!

Про це написали на fb-сторінці керівниці Міністерства охорони здоров’я Уляни Супруп.

“Уже за місяць діти підуть до школи. Зараз у батьків майбутніх учнів точно чимало клопіт – від вибору рюкзака до щоденника. Але серед цих справварто не забути також відвідати з дитиною сімейного лікаря та перевірити наявність обов’язкових щеплень, передбачених Календарем“, –нагадують в міністерстві.

Календар щеплень. Інфографіка: МОЗ

Календар профілактичних щеплень. Інфографіка: МОЗ

Школярам необхідно пройти вакцинацію від 10 інфекційних хвороб:

1. гепатиту В;
  2. туберкульозу;
  3. кору;
  4. паротиту;
  5. краснухи;
  6. дифтерії;
  7. правця;
  8. кашлюку;
  9. поліомієліту;
  10. хіб-інфекції.

Державні навчальні заклади можуть забороняти відвідування занять тим дітям, які не отримали необхідні щеплення за Календарем профілактичних щеплень”, – наголошують в МОЗ.

Окрім того, у документі за цим посиланням можна перевірити наявність вакцин у вашому регіоні.

Вітаємо на сайті нашої школи

Місія школи

реалізація моделі –  школа рівних можливостей для всіх, школа творчості, школа успіху кожного учня.

Активна участь у процесі формування інтелектуального потенціалу країни, становлення та розвиток особистості, її громадського й духовного  відродження.

Головні завдання

• орієнтація на потреби учня в освітньому процесі;

• формування в учнів компетентностей, необхідних для успішної самореалізації в суспільстві ;

• децентралізація та ефективне управління;

• створення умов для свободи творчості вчителя та професійного розвитку;

• партнерство між усіма учасниками навчально-виховного процесу;

• співпраця з громадськістю та  позашкільними закладами;

• розширення автономії навчального закладу.