eTwinning –  потужний стимул для вивчення іноземних мов

Учителі англійської мови Васильченко В.М., Кузіна О.В. впроваджують у закладі навчальну програму європейської комісії «eTwinning», започатковану з метою розвитку співпраці. Ключовою складовою такого навчання є використання інформаційно-комунікативних технологій. Учителі реалізують спільні проекти. Так, Васильченко В.М. вже реалізувала 10 проектів, останній під назвою «Національні страви» триває з 2016 року.

У рамках партнерства учні 4-А та 4-В на чолі з учителем англійської мови Васильченко В. М. зробили перші кроки у проекті «Подорож ведмедика з’єднує учнів з різних країн». https://twinspace.etwinning.net/17614/home Ідея проекту полягає в обміні іграшковими ведмедиками з листами від учасників проекту та постерами про свої країну, місто та школу. Партнери за проектом - школи з Туреччини, Греції, Швеції, Польщі. Партнер Волноваського ліцею – початкова школа №4 міста Вараждін з Хорватії, учитель якої є засновником проекту. Перший етап зроблено - український іграшковий ведмедик уже на шляху до Хорватії. Тепер учні ліцею чекають іграшкового гостя з Хорватії, щоб познайомити зі своєю школу, своїм будинком та створити відеоподорож.