Вітаємо! ЗНО  з української мови та літератури на 200 балів!

Денисенко Анастасія за період навчання виявила  основні риси свого характеру і свої здібності.  Анастасія  досягла високого рівня компетентності з усіх предметів, до навчання відноситься зацікавлено, відповідально, творчо.  Серед всіх навчальних предметів надає перевагу  предметам гуманітарного циклу, особливо  англійській мові.  Анастасія володіє  сучасними  технічними засобами, захоплюється фотографуванням,  танцями,  майже 10 років займається у танцювальному колективі «Андеграунд»  міського будинку культури.

У її арсеналі  перемоги різних рівнів та направленості:

2017-2018 рік:

*І місце у І етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови,ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови; переможець Всеукраїнського конкурсу есе «Моя майбутня професія»; ІІ місце у ІІ етапі  конкурсу ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»

2018-2019 рік

* І місце у ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови             ім. Петра Яцика, І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з  української мови, переможець поетичного конкурсу ім.Л. Кисельова.

Учениця має організаторські здібності, вміє керувати колективом  ровесників, швидко орієнтується в ситуації, володіє основами ораторського мистецтва, у  суперечливих ситуаціях намагається знайти компромісне рішення, яке б задовольнило б більшість учасників.

Анастасія  завжди тактовна, вихована, ввічлива,  поразки колективу сприймає як свої особисті, завжди дуже  переживає і намагається як найшвидше виправити  ситуацію, знайти відповідне рішення.

Учениця  восени 2018 року видала свою першу збірку творів «Віршінасті». Дівчина мріє продовжувати писати, згодом планує випустити друге видання книги. Вся шкільна родина підтримує Настю, радіє її успіхам. Збірка набула популярності у соціальних мережах та за їхніми межами, що приємно здивувало дівчину. Анастасія щиро вдячна кожному, хто розуміє і відчуває її поезію та обіцяє, що рідна школа пишатиметься нею у майбутньому.

Науковий потенціал

Робота з обдарованими, талановитими, здібними дітьми - важливий напрям у діяльності педагогічного колективу. Учні нашої школи стають  призерами олімпіад, конкурсів, МАН не тільки на районному рівні, а й на обласному етапі.

2018-2019 н.р. 4 учні школи вибороли перемогу на обласних олімпіадних змаганнях: Ходачок Євген (11 клас) - ІІ місце з географії, ІІІ місце  з історії,  ІІ місце - у захисті науково-дослідницьких робіт членів МАН; Кругліков Іван (10 клас) -  ІІ місце з англійської мови; Мікуліна Поліна (9 клас) - ІІ місце з історії; Онішко Анастасія (8 клас) - ІІІ місце з хімії. Також, учні нашої школи багато разів опинялися серед найкращих у різноманітних творчих конкурсах на Всеукраїнському рівні.